İndirim Sepeti: Aktüel Ürünler

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 2.1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TTSoft
Ev ekonominizi takip etmek için alışverişlerinizde İndirim Sepeti uygulamasını kullanabilirsiniz.

Market alışverişlerinizde indirimli ürünlerden yararlanmak için akıllı cep telefonunuzu verimli bir hale getirmeniz gerekiyor. İndirim Sepeti: Aktüel Ürünler mobil uygulaması sayesinde belirli günlerde indirimli ürünler satan marketlerin kataloglarına erişebilirsiniz. BİM, A101, Şok, Hakmar, Kipa, Carrefoursa, Metro, Onur, Ekomini, Çağdaş ve Migros marketlerine ait aktüel ürün kataloglarına akıllı cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. 

Eskisi gibi çantanıza kağıt doldurmaktansa İndirim Sepeti uygulamasından faydalanın. Uygulama tüm indirimli ürünlerin bilgisini kullanıcılarına sunuyor. Kolay erişebilirlik sağlamak amacıyla tasarlanan İndirim Sepeti sayesinde ev ekonominizi kendiniz yönetebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için uygulamayı ücret ödemeden Android  cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Markaların haftalık yayınlanan aktüel ürün kataloglarını, indirim broşürlerini tek bir uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Popüler marketlerin indirimli ürünlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Fırsatları kaçırmadan değerlendirmek için İndirim Sepetini günlük olarak kontrol edin. İndirimli ürünler tükenmeden satın almak için sizde İndirim Sepeti mobil uygulamasının fırsatlarını takip edin. Uygulamamız her gün güncellenerek sizlere özel katalogları sunmaktadır. 

 

 

İndirim Sepeti: Aktüel Ürünler indir